0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • جدیدترین
  • پیش فرض
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
3 کالا

داکس DAX

 برند داکس DAX

داکس برند باقدمت آمریکایی تولیدکننده محصولات مراقبت از مو می باشد که از سال 1950 در حال فعالیت است. محصولات ارائه شده توسط داکس همان محصولات کلاسیک دهه 50 میلادی است که برای مشتریان وفادار و خواهان کالاهای نوستالژیک و رمانتیک گذشته، همچنان با همان کیفیت تولید و عرضه می گردد.
معرفی برخی از محصولات برند داکس
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Short and Neat وزن 99 گرم
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Short and Neat محصولی کلاسیک و باکیفیت جهت درخشندگی، تغذیه و حالت دهی موها می باشد. پمادها در واقع محصولات کلاسیکی هستند که نسل قبلی و پدر ژل موی امروزی محسوب می شوند و مشتریان وفادار خود را دارند. پماد موی داکس غنی شده با روغن های گیاهی از جمله روغن نارگیل و روغن کاستور (کرچک) می باشد. پماد موی داکس Short and Neat دارای بافت روان و مغذی است و درخشان کننده متوسط به همراه حالت دهندگی با درجه سبک موها است و با رطوبت رسانی و تغذیه موها سبب نرمی و کاهش شکنندگی موها می شود.
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Wave and Groom وزن 99 گرم
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Wave and Groom محصولی کلاسیک و باکیفیت جهت درخشندگی، تغذیه و حالت دهی موها می باشد. پمادها در واقع محصولات کلاسیکی هستند که نسل قبلی و پدر ژل موی امروزی محسوب می شوند و مشتریان وفادار خود را دارند. پماد موی داکس مدل ویو اند گروم دارای بافت شبیه واکس مو است و غنی شده با لانولین و روغن های معدنی می باشد. پماد موی داکس ویو اند گروم نگهدارنده قوی مو به همراه درخشندگی سبک است و برای نگهداری استایل شیک مو در روزهای گرم بسیار مناسب می باشد.
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Pomade وزن 397 گرم
ماد حالت دهنده موی داکس Dax Pomade محصولی کلاسیک و باکیفیت جهت درخشندگی، تغذیه و حالت دهی موها می باشد. پمادها در واقع محصولات کلاسیکی هستند که نسل قبلی و پدر ژل موی امروزی محسوب می شوند و مشتریان وفادار خود را دارند. پماد موی داکس غنی شده با لانولین و روغن های گیاهی از جمله روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن کاستور (کرچک) و عصاره ترنج می باشد. پماد موی داکس برای موهای خشک، سوخته، فر دار و ضخیم مناسب است و با رطوبت رسانی و تغذیه موها سبب درخشندگی نرمی و کاهش وز موها شده و شکنندگی موها را کاهش می دهد و موهای خوش حالت را به ارمغان می آورد.
واکس موی داکس گرین اند گلد Dax Green and Gold وزن 99 گرم
واکس موی داکس گرین اند گلد Dax Green and Gold محصولی کلاسیک و باکیفیت برای نگهدارندگی قوی موها همراه با نمای ضخیم تر و درخشان موها و افزایش استحکام تارهای مو می باشد. واکس موی داکس گرین اند گلد غنی شده با موم زنبور عسل برای استحکام بخشی، افزایش ضخامت مو، محافظت از مو در برابر آسیب دیدگی حالت دهی روزانه و حفظ رطوبت ساقه مو می باشد. این ترکیب همچنین حاوی روغن های طبیعی از جمله روغن جوجوبا برای تغذیه و درخشندگی موها، روغن دانه گلرنگ برای رطوبت رسانی و روغن زیتون برای افزایش لطافت و مدیریت پذیری موها می باشد. واکس موی گرین اند گلد داکس برای حالت دهی موهای کوتاه ایده آل است.
پماد تسکین دهنده و رفع خشکی مو و پوست سر داکس Dax Kocotah وزن 397 گرم
پماد تسکین دهنده و رفع خشکی مو و پوست سر داکس Dax Kocotah دارای فرمول ویژه با عملکرد موثر چندگانه بر روی پوست سر و مو جهت رفع خشکی پوست سر خشک، ملتهب، تحریک شده، مستعد شوره همراه با کاهش شکنندگی و کاهش موخوره موهای نازک و با انتهای دوشاخه می باشد. پماد کوکاتای داکس حاوی روغن نارگیل و روغن تار بدست آمده از چوب درخت کاج با خواص تسکین دهندگی و رفع خشکی و شکنندگی موها است.
برای استفاده مقدار کافی را بر روی موها و پوست سر ماساژ داده و سپس موها را حالت می دهیم.
پماد حالت دهنده موی داکس Dax High and Tight وزن 99 گرم
پماد حالت دهنده موی داکس Dax High and Tight محصولی کلاسیک و باکیفیت جهت درخشندگی، تغذیه و حالت دهی موها می باشد. پمادها در واقع محصولات کلاسیکی هستند که نسل قبلی و پدر ژل موی امروزی محسوب می شوند و مشتریان وفادار خود را دارند. پماد موی داکس غنی شده با لانولین و روغن های گیاهی از جمله روغن نارگیل، روغن جوجوبا و روغن کاستور (کرچک) می باشد. پماد موی داکس های اند تایت درخشان کننده قوی به همراه حالت دهندگی با درجه متوسط موها است و با رطوبت رسانی و تغذیه موها سبب نرمی و کاهش شکنندگی موها می شود.
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Pomade وزن 497 گرم
پماد حالت دهنده موی داکس Dax Pomade محصولی کلاسیک و باکیفیت جهت درخشندگی، تغذیه و حالت دهی موها می باشد. پمادها در واقع محصولات کلاسیکی هستند که نسل قبلی و پدر ژل موی امروزی محسوب می شوند و مشتریان وفادار خود را دارند. پماد موی داکس غنی شده با لانولین و روغن های گیاهی از جمله روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن کاستور (کرچک) و عصاره ترنج می باشد. پماد موی داکس برای موهای خشک، سوخته، فر دار و ضخیم مناسب است و با رطوبت رسانی و تغذیه موها سبب درخشندگی نرمی و کاهش وز موها شده و شکنندگی موها را کاهش می دهد و موهای خوش حالت را به ارمغان می آورد.

قیمت و خرید محصولات داکس

برند داکس یکی از برندهای مراقبت مو با کیفیت آمریکایی است که محصولات اصل آن را می توانید در فروشگاه قشم مارت خریداری نمایید. محصولات داکس تجربه یک مو بی نقص و زیبا را به شما داده، باعث آسیب به مو نمی شوند و با کیفیت بالای خود رضایت شما را جلب خواهند کرد. برای خرید انواع محصولات برند داکس و مشاهده قیمت می‌توانید به سایت فروشگاه قشم مارت مراجعه کنید.

در حال بارگذاری ...