0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنمای قوانین و مقررات

  فروشگاه اینترنتی قشم مارت دارای قوانین و مقررات به شرح زیر می باشد:

مشتری  باید کلیه اطلاعات واقعی خود در فرم سفارش و سایر فرمها وارد نماید.

فروشگاه اینترنتی قشم مارت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

فروشگاه اینترنتی قشم مارت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مدیریت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

مرسوله های با تعداد یا حجم بالا در چندین مرسوله ارسال می شود، بدون دریافت هزینه اضافی پستی از مشتری

کلیه مرسوله ها توسط پست پیشتاز ارسال و بین ۴ تا ۷ روز کاری تحویل مشتری می شود

بر اساس قوانین تجارت الکترونیک تمامی سفارش های ارسال شده در صورت خرابی یا مغایرت با عکس و مشخصات اعلام شده در فروشگاه اینترنتی تا ۷ روز کاری پس از تحویل به مشتری قابل برگشت و تعویض می باشد

هزینه تعویض و برگشت محصولات پس از تحویل بر عهده فروشگاه اینترنتی قشم مارت خواهد بود

موارد زیر شامل قانون عودت سفارش خواهد بود:

فروشگاه اینترنتی قشم مارت تضمین می کند که محصولات را در بسته بندی مناسب و سالم ارسال و به مشتری تحویل دهد. درصورتی که کالایی درحین ارسال دچار شکستگی، ترکیدگی و روندگی شود، بدون نیاز به عودت کالا وجه آن طی ۲ روز کاری به حساب اعلام شده از سوی مشتری بازگردانده میشود یا در صورت تمایل مشتری با محصول سالم جایگزین می شود. در صورت فرورفتگی یا غر شدن محصول در صورتی که قابل استفاده باشد و سلامتی محصول در خطر نباشد طبق توافق مبلغی به عنوان خسارت به مشتری پرداخت می شود یا می تواند مرجوع کند تا تعویض شود.

اگر مبلغ خسارت وارد شده بالای ۱میلیون تومان باشد آن وقت باید از طریق بیمه مرسوله پستی اقدام شود که  مراحل کار برای مشتری ارسال می شود.

محصولی که تاریخ مصرف آن طبق تاریخی که در سایت درج شده است نباشد البته در صورتی که قبل از ارسال با مشتری هماهنگ نشده باشد.

در صورتی که محصول با مشخصات اعلام شده در سایت مغایرت داشته باشد. در نظر داشته باشید که تغییرات جزیی در بسته بندی، رنگ و شکل ظاهری که به اصالت کالا مشکلی نمیرساند، شامل این مورد نخواهد بود.

در صورت وجود هرگونه مغایرت بسته ارسالی با فاکتور سفارش، مشتریان حداکثر ۱ روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارند تا مغایرت را از طریق تلفن اعلام بفرمایند.

بازگشت کالا پس از تحویل، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه خود باشد.

مشتری با علم و آگاهی کامل نسبت به خرید محصول اقدام می کند و در صورتی که مشکلی در مصرف محصولی برای مشتری ایجاد شود فروشگاه اینترنتی قشم مارت هیچگونه مسئولیتی قبول دار نمی شود